НАлаштуання кабінетів СЕРВІСІВ ОНЛАЙН БРОНЮВАННЯ: ШВИДКИЙ СТАРТ ДЛЯ ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ - ВІД 999 ГРН ЗА КАБІНЕТ.

Відкрити кабінет Booking

Компанія Booking.com, заснована в 1996 році в Амстердамі, пройшла шлях від маленького голландського стартапу до одного з цифрових лідерів в сфері подорожей. Місія Booking.com, підрозділи Booking Holdings Inc. (NASDAQ: BKNG), - робити подорожі доступними кожному.

 

Інвестуючи в технології, які допомагають подорожувати без клопоту, Booking.com пропонує мільйонам гостей приголомшливі варіанти дозвілля, транспортні послуги та неймовірне житло, починаючи від будинків і закінчуючи готелями і не тільки. Будучи найбільшою в світі туристичною платформою як для відомих брендів, так і для підприємців різного рівня, Booking.com допомагає власникам об'єктів розміщення по всьому світу залучати гостей і розширювати бізнес.

 

Платформа Booking.com переведена на 43 мови. На ній є для бронювання понад 28 мільйонів заявлених одиниць розміщення, серед яких понад 6,2 мільйонів гривень на будинках, апартаментах і інших унікальних об'єктах розміщення. Куди б ви не відправилися і чим би не захотіли зайнятися, Booking.com допоможе вам в цьому. Служба підтримки компанії працює цілодобово і без вихідних.

 

Ви власник житла? Дізнайтеся, як ви можете заробляти з Booking.com. Нам важливо, щоб ви були впевнені в нашому сервісі

 

Ось як ми це робимо:

  • Ви самі встановлюєте правила - вибирайте ціни і порядок проживання
  • Ми надаємо допомогу - цілодобова підтримка і можливість повідомляти про порушення гостей
  • Знайдіть відповідних клієнтів - встановіть вимоги і критерії для гостей