ПАКЕТ поСЛУГ "швидка розкрутка сайту за 3 дні". ВСЕ ВКЛЮЧЕНО: старт рекламної кампанії в google-пошуку, налаштування, супровід. від 2 500 грн/місяць.

 

У ВАС ВЖЕ Є САЙТ? ВІДМІННО, АЛЕ Є ОДИН МОМЕНТ: САЙТ БЕЗ розкрутки, ЦЕ ЛИШЕ 'Пів-СПРАВИ'. МИ ШВИДКО розкрутимо Ваш сайт у Гугл-ПОШУКУ. (* МИ - СЕРТИФІКОВАНІ ФАХІВЦІ GOOGLE)!

 

СКЛАД ПОСЛУГИ І БАЗОВА ЦІНА ЗА просування сайту

  п.1 Спеціальні налаштування сайту на початку рекламної кампанії - це необхідні дії з індексації сайту, підключення аналітики, впровадженню спеціальних кодів в ваш сайт для успішного ведення рекламної кампанії.

  п.3. Рекламний бюджет - це прогнозний бюджет, необхідний для успішного ведення рекламної кампанії. Ми рекомендуємо починати з 50 грн в день. Бюджет розраховується за формулою: ціна відвідувача (від 0,25 до 50грн) * кількість відвідувань сайту з пошукової видачі. Залежно від конкурентності, ціна відвідувача визначається механізмами аукціону пошукової системи Google. Чим більше ви готові витрачати на рекламу, тим більше цільових відвідувачів побачить ваш сайт.

  який результат платної контекстної реклами

   

  • Ми ГАРАНТУЄМО, що після старту, налаштування та оптимізації контекстної рекламної кампанії (підбір і уточнення ключових слів, що характеризують ваш бізнес, підбір оптимального буджету) Ви отримаєте на свій сайт тільки цільових відвідувачів (кому цікавий ваш сайт і ваші послуги);
  • ми НЕ ГАРАНТУЄМО, що цільові відвідувачі сайту стануть вашими реальними клієнтами. Це залежить від цін і якості надаваних вами послуг;
  • ми НЕ МОЖЕМО ГАРАНТУВАТИ, що відвідувачами вашого сайту не будуть так звані "боти". Зазвичай, вони є, але їх відсоток не перевищує 15 %.

  важливо:

   

  • МИ не є вашими МЕНЕДЖЕРАМИ з продажу - МИ НЕ ШУКАЄМО ДЛЯ ВАС КЛІЄНТІВ АБО ПОКУПЦІВ;

  • МИ СЕРТИФІКОВАНІ ОН-ЛАЙН рекламники - МИ ЗАЙМАЄМОСЯ ефективним налаштуванням І ВЕДЕННЯМ РЕКЛАМНОЙ КАМПАНІЇ ВАШОГО САЙТУ В контекстній мережі google ВІДПОВІДНО ДО встановленого вами рекламного БЮДЖЕТу;

  • РЕЗУЛЬТАТ НАШОЇ РОБОТИ - Цільові ВІДВІДУВАЧІ ВАШОГО САЙТУ, але СТАНУТЬ ВОНИ КЛІЄНТАМИ, ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВАШИХ ЦІН І ЯКОСТІ ПОСЛУГ.

  * Високі позиції в пошуковій видачі (ТОП) залежать не тільки від нашої "тонкої роботи", але і від вашого рекламного бюджету, за 20 грн / день результат може бути дуже низьким.