ВИДИ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ


РЕЄСТРАЦІЯ В каталогах і пошукових СИСТЕМАХ
КАТАЛОГИ САЙТІВ

 

Реєстрація в каталогах - дуже ефективний спосіб збільшення кількості зовнішніх посилань на ваш сайт. В даному випадку, каталог - це місце, де зберігається інформація про велику кількість сайтів інтернету (Назва, домен, опис, ключові слова та ін.) Ми думаємо, що реєстрація в каталогах потрібна, особливо після запуску сайту, тому що це призводить до гарної індексації вашого сайту пошуковими системами.

 

Розвиток каталогів в інтернеті призвело до поділу їх на дві групи:

 • білі - зворотнє посилання не потрібна;
 • чорні - вимагають зворотне посилання, тобто ви повинні розмістити їх посилання у себе на сайті.

Реєстрація в каталогах - також це і один із способів розкручування.

 

ПОШУКОВІ СИСТЕМИ

 

Реєстрація в каталогах пошукових систем - це відмінний спосіб збільшення популярності сайту і залучення додаткових відвідувачів. Цим поліпшуються позиції сайту в популярних системах пошуку.


Реєстрація сайту в даних каталогах дозволить пошуковим системам збільшити цільову аудиторію сайту.
Але ніколи не вірте обіцянкам реклами СЕО-компаній, що вони виведуть вас в ТОП-10, тобто на першу сторінку Google.

 

Шляхи потрапляння вашого сайту на високі позиції:

 1. Ми робимо якісну реєстрацію в каталогах (* це прийнятно).
 2. Ви платите купу грошей за одне відвідування вашого рекламного оголошення (** це дорого і не потрібно).

Ми надаємо послугу реєстрації в популярних пошукових каталогах: Google, Bing, Yahoo, Mail, Yandex, Rambler.

 

Етапи реєстрації в каталогах (білих і пошукових):

 1. Готуємо тексти для посилань.
 2. Готуємо опис сайту.
 3. Готуємо контактні дані
 4. Безпосередньо реєстрація в каталогах.

Термін виконання даної послуги не більше 5 робочих днів. Очікуваний результат від 3 місяців.

ЗБІЛЬШЕННЯ ТРАФІКУ І кількість посилань, PPC


Трафік для сайту - це його перегляд відвідувачами. Чим більше трафік, тим більше рейтинг сайту в пошукових системах. Перед тим як почати підвищувати трафік, необхідно підготувати до цього сам інформаційний ресурс.

 

Види трафіку:

 

 • Платний, за який потрібна додаткова оплата. Наприклад, рекламні та мотивовані системи. У нашому розпорядженні є Білі списки передплатників, які за певну суму відвідають ваш сайт і, можливо, стануть вашими потенційними клієнтами.
 • Пошуковий. Відвідувачі прийшли після отримання результатів пошуку і натискання на посилання вашого сайту. Досягти ефекту від пошукового трафіку можна тільки завдяки професійному СЕО-просування.
 • Зовнішній - зі сторонніх ресурсів. Відвідувачі приходять з партнерських програм, по зовнішніх посиланнях.
 • Push-трафік. Відвідувачі приходять, натискаючи на різні повідомлення на вже відвідані сайти.
 • Прямий. Відвідувачі знають ваш сайт і вписують його адресу в рядок пошуку броузера.
 • Посилальна маса - кількість всіх діючих посилань, які оптимізатор розміщує на сторонніх ресурсах Інтернету з метою перенаправлення відвідувача на просувний ресурс. Цей критерій дуже важливим для підняття рейтингу сайту в системах пошуку.

Зовнішня оптимізація інтернет ресурсу грунтується на поступовому збільшенні посилальної маси сайту.

 

Найбільш ефективні інструменти просування інтернет ресурсів за рахунок використання зовнішніх посилань:

 • Купівля переадресаций через спеціальні біржі.
 • Розміщення посилань про сайт на тематичних ресурсах.

Пошукові роботи розраховують рейтинг сайту, грунтуючись в основному на кількість посилань. Однак шанс на розташування в топі існує виключно у природно розвивається ресурсу. Швидке нарощування зовнішніх посилань практично ніколи не дає бажаного результату.

 

ПОШУКОВА ОПТИМІЗАЦІЯ САЙТУ - SEO


Пошукова оптимізація (англ. Search engine optimization, SEO) - комплекс заходів щодо внутрішньої і зовнішньої оптимізації для підняття позицій сайту в результатах видачі пошукових систем по певних запитах користувачів. Мета - збільшення мережевого трафіку, кількості відвідувачів і потенційних клієнтів і подальшої прибутковості даного трафіку.


Сучасні керівники компаній чудово розуміють, що в результаті ефективних заходів з пошукової оптимізації сайтів зростає попит на товари і послуги в реальному житті, тобто прибутковість компаній.

 

Просування сайту в пошукових системах - найпростіший і ефективний вид реклами в інтернеті. Кількість відвідувачів інтернету величезна, спостерігається постійне зростання кількості сайтів і збільшується конкуренція між ними за перші позиції в пошукових системах.

 

Пошукова оптимізація сайту - це відносно тривалий процес, що вимагає професійних навичок від виконавця. У більшості випадків досягнення верхніх позицій за результатами пошуку за ключовими словами в пошукових системах настає через 3-4-х місяці після початку просування сайту. Невмілі дії по просуванню сайту можуть призвести до потрапляння сайту в СТОП-листи пошукових систем, тоді просування сайту займе в середньому 6 місяців з дня замовлення послуги з пошукової оптимізації сайту.

 

Пошукову оптимізацію сайту в деяких випадках називають "СЕО-оптимізацією", "розкруткою сайту" або просто "просуванням сайту", але позитивним результатом всіх визначень є тільки сайт на лідируючих позиціях.

 

Звертайтеся до нас і ми дамо раду з вибору послуг по ефективному просуванню сайту.
В результаті досвідченого просування сайту буде отримано відмінний результат у вигляді збільшення кількості реальних клієнтів і збільшення прибутку.

КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА, РЕКЛАМА В YOUTUBE


Контекстна реклама - це найкращий спосіб швидкого залучення цільової аудиторії на ваш сайт з метою збільшення прибутковості вашого бізнесу.
Контекстна реклама в більшості випадків платна.

 

Простий приклад - реклама ваших оголошень в пошуковій системі Google.

 

Ми настійно рекомендуємо замовляти контекстну рекламу періодично або постійно, особливо в перші місяці роботи сайту, поки заходи з просування сайту (пошукової оптимізації) не отримають очікуваний результат.

 

Для того щоб бізнес розвивався, обов'язково необхідно комбінувати між контекстною рекламою і пошукової оптимізації сайту.
Контекстна реклама хороша тим, що система сама робить поведінковий аналіз користувачів інтернету і оголошення будуть показуватися тільки на сайтах зі схожою тематикою, тобто ваша реклама спрямована безпосередньо на цільову аудиторію.

 

Характеристики послуги "Контекстна реклама":

 • Докладні консультації щодо даної послуги.
 • Визначення місячного і денного бюджету.
 • Складання рекламних блоків.
 • Підбір ключових слів і словосполучень.
 • Коригування ключових фраз в період рекламної компанії.
 • Управління ставками.
 • Звіт про рекламну компанію.

Аналогічної послугою просування через рекламу в інтернеті є реклама в YouTube, що на сьогоднішній день є найпростішим, але найефективнішим засобом рекламування вашої відео-реклами.

 

Відмітна особливість реклами в Контекстних мережах від Youtube:

 • Контекстна - показ текстів і малюнків;
 • Youtube - показ відео роликів або банерів.

Єдиний "мінус" даних послуг - необхідний щодо немаленький бюджет на початку, але він з лишком переходить в "плюс" в результаті успішної рекламної компанії.

 

Для російського, білоруського, українського і ін. Ринків ми рекомендуємо використовувати для контекстної реклами наступні пошукові системи: Google, Yandex, Meta, Rambler, Begun.

 

Результативне ведення Послуги по Контекстної рекламі - дуже трудомісткий процес. Ми постійно перевіряємо і аналізуємо статистику рекламної кампанії з метою її підтримки і удосконалення.

 

На додаток до Послуг СЕО-оптимізації і контекстної реклами Ви можете додатково розглянути і інші способи просування в даній категорії, наприклад реклама на Facebook.

E-MAIL РОЗСИЛКА


Поштова розсилка - це непогана можливість розрекламувати свій бізнес за короткий час.


Види поштових розсилок:

 • тематична,
 • регіональна,
 • спам розсилання.

За кінцевим результатом ми поділяємо розсилки на 2 види:

 • проста розсилка: пошта дійде, але немає гарантії, що буде прочитана і ваш сайт відвідають;
 • мотивовані платні листи: користувач обов'язково прочитає лист і відвідає ваш сайт, за що отримає невелику винагороду. Оскільки ми володіємо тематичними базами передплатників, ваша аудиторія буде потенційно зацікавленою.

Ми рекомендуємо використовувати тільки Тематичні Білі розсилки по інтересам передплатників, так як тільки ці види поштової реклами не є СПАМОМ і не порушують права одержувача.

 

В інтернеті дуже багато пропозицій про розсилках на різні бази з величезною кількістю передплатників (від 100 000 чол) за відносно низькими цінами, найрізноманітніші категорії, по регіонах, по галузях, по країнам, але все це може привести до блокування основними поштовими сервісами ваших e -mail адрес. Якщо Ви планує створити свій онлайн бізнес на довго, все таки потрібно замовляти розсилки тільки по правильно зібраним поштовими адресами.

 

У деяких країнах діє кримінальне покарання за розсилку спаму або величезні штрафи.

Перед замовленням даної послуги, обов'язково зв'яжіться з нашими фахівцями і визначитеся у виборі критеріїв розсилок, узгодьте можливі ризики.

 

БАНЕРНА РЕКЛАМА


Банерна реклама - це розміщення графічних зображень (банерів) в інтернеті. Мета та ж - привернути увагу потенційних зацікавлених у товарі клієнтів або відвідувачів.


Банерна реклама один з кращих способів не тільки оперативно провести рекламну компанію, але і створити в вигляді банера однозначно зрозумілий образ вашого бізнесу.

 

Інтернет-Банер це аналог рекламного банера, який ви бачите на уздовж доріг, але з аудиторією, яка в багато разів перевищує аудиторію на вулицях.
Якщо банер розроблений на професійному рівні, тоді він допоможе вам привернути увагу відвідувачів і сформувати у них позитивний зацікавлений імідж.

 

Банери завжди розміщуються на інших сайтах інтернету, кількість яких просто величезна.

 

Способи розміщення:

 • статичні (видно постійно на одному місці сайту),
 • динамічні (розташовуються на безлічі сайту в відведених місцях)

На наш погляд, це дуже дієвий спосіб рекламування в інтернеті і не вимагає колосальних капіталовкладень.

постинг


Постинг - це поширення рекламної інформації на форумах, блогах і соціальних мережах. Цей спосіб - дуже ефективний, дуже популярний і не дуже дорогий спосіб швидко рекламуватися і вивчати попит потенційних покупців ваших товарів і послуг.

 

Поширення постів - це комплекс заходів для формування позитивного іміджу торгової марки, товару або послуги компанії серед всіх учасників ринку. Також це відмінний привід дізнатися від звичайних споживачів їх оцінку вашої діяльності, чи потрібен їм взагалі товар / послуга. чи є попит, є чи пропозиції щодо їх поліпшення.

 

Таким чином, постинг це трохи прихований спосіб оперативно і ефективно провести компанії одночасно і по Рекламі і по Маркетингу, в результаті чого буде очікуватися приріст покупців і збільшення прибутку.

 

Постинг В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (SMO & SEM)


Якщо Ви знаєте (це жарт, про це знають всі) про таких найвідоміших соціальних мережах як Facebook, VK, OK, Instagram, тоді Ви можете легко усвідомити кількість людей, яке може побачити рекламу про вас протягом 10 хвилин після розміщення. Це навіть не сотні тисяч.

 

Висновок простий - соціальні мережі це величезний поглинач реклами і місце де зібралася величезна кількість ваших потенційних покупців. Створивши 1 раз пряму рекламу в даних мережах ви отримаєте додатково ще в кілька разів більшу аудиторію, тому що, якщо ваш товар сподобається одному користувачеві, то він з легкістю розішле приховану безкоштовну рекламу всім своїм друзям в групах соцмереж у вигляді "Мені подобається".

 

Просування сайту / інтернет-магазину / товару в соціальних мереж - індивідуальний підхід і тому для кожної рекламної компанії ми формуємо окремий список популярних груп соціальних мереж.

 

Види реклами в соціальних мережах:

 • постинг, написання повідомлень рекламного характеру серед користувачів соцмережі,
 • замовлення і ведення реклами на сторінках мереж (аналог Контекстної реклами).

 

Результатом грамотної рекламної компанії в соціальних мережах буде, звичайно-ж, зростання відвідувачів вашого ресурсу і збільшення можливого прибутку.

 

Наші фахівці швидко і ефективно підвищать популярність вашого сайту будь-якої тематики в соціальних мережах.

 

РОЗМІЩЕННЯ ОГОЛОШЕНЬ


Послуга "Розміщення оголошень", яку професійно надають фахівці нашої студії - це в прямому сенсі РОЗМІЩЕННЯ ОГОЛОШЕНЬ. Тільки якщо раніше оголошення друкувалися в рекламних паперових газетах, то сьогодні оголошення розміщуються на просторах інтернету. Мета з часом не змінилася, а от кількість тих, хто ваше оголошення побачить зросла в безліч разів.

 

Ми розмістимо рекламу на віртуальних дошках оголошень і покажемо, що дуже сучасно, просто і результативно.

 

Ручне розміщення рекламних оголошень в інтернеті забезпечить:

 • правильне розміщення відповідно до його тематикою, його побачить тільки цільова аудиторія;
 • повне і коректне наявність рекламної інформації;
 • широка публікація реклами на найпопулярніших веб-дошках - в цьому немає сумнівів;
 • швидку відповідь від потенційної аудиторії.

Після завершення надання даної послуги ми підготуємо кваліфікований звіт.