який результат платної контекстної реклами

 

 • Ми ГАРАНТУЄМО, що після старту, налаштування та оптимізації контекстної рекламної кампанії (підбір і уточнення ключових слів, що характеризують ваш бізнес, підбір оптимального буджету) Ви отримаєте на свій сайт тільки цільових відвідувачів (кому цікавий ваш сайт і ваші послуги);
 • ми НЕ ГАРАНТУЄМО, що цільові відвідувачі сайту стануть вашими реальними клієнтами. Це залежить від цін і якості надаваних вами послуг;
 • ми НЕ МОЖЕМО ГАРАНТУВАТИ, що відвідувачами вашого сайту не будуть так звані "боти". Зазвичай, вони є, але їх відсоток не перевищує 15 %.

 

важливо:

 

 1. Ми не є вашими менеджерами з продажу - ми не шукаємо для вас клієнтів або покупців;
 2. Ми сертифіковані он-лайн рекламники - ми займаємося ефективним налаштуванням і веденням рекламной кампанії вашого сайту в контекстних і соціальних мережах відповідно до обраного вами пакету наших послуг та встановленого рекламного бюджету;
 3. Результат нашої роботи - цільові відвідувачі вашого сайту, але стануть вони клієнтами, залежить від ваших цін і якості послуг.
 4. Високі позиції в пошуковій видачі (топ) залежать не тільки від нашої "тонкої настройки", але і від вашого рекламного бюджету, за 20 грн / день результат може бути дуже низьким.
  .

рекомендуємо: розкрутка сайту в google, Yandex, BING - пошуках, Youtube відео реклама.

 

Якщо Ви маєте вже сайт, але немає відвідувачів, НЕОБХІДНО:

 

 1. провести аналіз сайту і провести внутрішню SEO-оптимізацію;
 2. проіндексувати сайт в пошукових сервісах (Google, Yandex, Bing і багатьох інших);
 3. зареєструвати сайт в різних тематичних каталогах і на дошках оголошень;
 4. відкрити особисті і бізнес-сторінки в соціальних мережах (FaceBook, Instragram) і займатися їх просуванням;
 5. РЕКОМЕНДУЄМО почати платну контекстну рекламну кампанію в Google - найпростіший і ефективний спосіб розкрутки в Україні;
 6. почати платну рекламну кампанію в FaceBook, Instagram;
 7. почати платну рекламну кампанію в тизерних мережах, реєстрацію в каталогах і т.д.

Ми професійно та ефективно зробимо це!

ціни на послугу з платної КОНТЕКСТНОї та відео РЕКЛАМи В GOOGLE & youtube 

 

з яких платежів складається послуга "просування в google":

 

 1. Оплата наших послуг щодо налаштування і сопроводження рекламної кампанії.

 2. Оплата рекламного бюджету безпосередньо в Google / Yandex (рекламний бюджет розраховується згідно рекомендацій пошукової мережі та виходячи з тематики вашого сайту). Ми рекомендуемо (не вимагаємо) бюджет ~ 100 грн/день, (3 грн за одного цільового відвідувача).

 3. Наші співробітники є сертифікованими фахівцями з Google-рекламі, тому 100% передоплата за п.1 не підлягає поверненню. Ваша рекламна кампанія буде налаштована вірно.

 4. Гроші за п.2, які фактично зараховані на ваш реклами рахунок в контекстнїй мережі, не підлягають поверненню. У разі наявності залишку, рекламну кампанію можливо призупинити або переналаштувати за додаткову плату.

 

етапи роботи (крім пакету "старт")

 

 1. Проводимо попередній аналіз тематики сайту і SEO-аналіз сайту на предмет його внутрішньої оптимізації.
 2. Визначаємо рекомендований бюджет рекламної кампанії (в залежності від таматікі сайту, регіону показів і т.д.).
 3. Після отримання 100% передоплати приступаємо до роботи.
 4. ВАЖЛИВО! Для більш точного налаштування рекламної кампанії ви зобов'язані надіслати нам 10-20 ключових слів / фраз, які однозначно характеризують ваш бізнес. Детальний аналіз вашої діяльності в вартість послуг не входить (окремо - від 1000 грн).

 

Рекомендований БЮДЖЕТ

 

Якщо ви хочете бути у верхній частині сторінки пошуку в google, тоді ваші загальні витрати на рекламу (наші послуги + рекламний бюджет) на 1-й місяць повинні становити не менше 4 - 6 тис.грн / міс (з урахуванням наших послуг).

 

** Якщо Ви замовили розробку сайту у нас, вам надається разова знижка 5-20% на послуги розкрутки.