ПАКЕТ поСЛУГ "швидкий СТАРТ". ВСЕ ВКЛЮЧЕНО: ДОМЕН, ХОСТИНГ, САЙТ-ВіЗИТКА, РЕКЛАМА В GOOGLE.

 

ЯКЩО ВИ ПОЧАТКІВЕЦЬ ПІДПРИЄМЕЦЬ І У ВАС Є СЕЗОННИЙ ТОВАР ЧИ ПОСЛУГА, АЛЕ ВИ НЕ ЗНАЄТЕ ЯК ЗРОБИТИ ТАК, ЩОБ ЙОГО ПОБАЧИЛИ ПОТЕНЦІЙНІ ПОКУПЦІ, ТОДІ МИ ШВИДКО І ПРОФЕСІЙНО МИ ДОПОМОЖЕМО В ЦЬОМУ.

   Ціни на послугу по швидкому старту бізнесу в інтернеті.

    

   Етапи надання комплексної послуги та орієнтовні ціни. всі етапи обов'язкові.

    

   1. Реєстрація доменного імені (назва сайту) ~ 300 грн для домену в зоні * .com.ua. Домен купується на 1 рік.
   2. Купівля хостингу або користування нашим. від 25 грн в місяць. При замовленні на рік - 400..600 грн.
   3. Створення сайту візитки (Лендінг). Термін - 1 день:
    - 999 грн (cайт-візитка / простий Лендінгем, до 3 сторінок, до 5 товарів з цінами і фото, контакти, карта проїзду, ваші тексти + фото, 1 мову, мобільна верстка);
    - 1800 грн (сайт-візитка / простий Лендінгем, до 5 сторінок: Головна, Про нас, Послуги, Портфоліо, Контакти, до 10 товарів з цінами і фото, ваші тексти + фото, 2 мови - укр / рус, мобільна верстка).
   4. Старт рекламної кампанії в Google. Термін 2 дні:
    - 999 грн (реєстрація рекламного кабінету Googe, створення рекламної кампанії, до 10 рекламних оголошень, до 300 ключових слів, супровід - 10 днів);
    - 1500 грн (SEO налаштування сайту, реєстрація рекламного кабінету Googe, розширені настройки реклами, до 30 рекламних оголошень, підбір до 2000 ключових слів, супровід - 1 місяць).
   5. Поповнення вашого рекламного рахунку Google. Термін - 1 година. Рекомендуємо ~ 3000 грн в 1-й місяць (100 грн в день)

    

   разом: бюджет ефективного старту онлайн-бізнесу ~ 5000 .. 8000 грн на 1-й місяць

   ТРИ СПОСОБИ ШВИДКО ЗАЯВИТИ ПРО СЕБЕ В УКРАЇНІ:

    

   1. Реклама на OLX (Безкоштовно, але малоефективно для швидкої розкрутки). Ви самостійно відкриваєте кабінет і розміщуєте там своє оголошення. Протягом перших 2-х днів вас побачить багато потенційних покупців, але потім ваше оголошення опуститься вниз списку і інтерес до вас зникне. Ніякі платні підняття оголошеня вартістю до 50 грн в день не приносять очікуваного ефекту, тому що дуже багато конкурентів. Якщо Вас цікавить такий спосіб просування, ми зможемо допомогти у відкритті кабінетів в аналогічних сервісах (olx, prom і т.д.). Ціна наших послуг від 200 грн / за кабінет / 1-2 оголошень.
   2. Просування в соціальних мережах FaceeBook, Instagram. Дуже хороший спосіб просування, але досить-таки специфічний. Потрібно правильно вести особисті кабінети і бізнес сторінки, вести платну цільову рекламну кампанію. Ціна наших послуг - від 500 грн за особистий кабінет (кампанію) соціальної мережі.
   3. РЕКОМЕНДУЄМО! Пакет "Швидкий СТАРТ" - Найпростіший, недорогий і швидкий спосіб початку онлайн бізнесу і його розкрутки в інтернеті - створення простого сайту-візитки і запуск рекламної кампанії в Google пошуку.