розробка сайту на тильді

 

Tilda Publishing (Tilda.cc) - інтуїтивний конструктор сайтів, що не вимагає навичок програмування. Дозволяє створювати сайти, інтернет-магазини, посадочні сторінки (Лендінгем), блоги та email-розсилки.

 

Сайти на платформі Tilda.cc збираються з готових блоків, які автоматично адаптуються під мобільні пристрої і виділені в смислові категорії (наприклад, обкладинка сайту, меню, форма, текст, зображення). Також допомогою вбудованого редактора Zero Block якомога спроектувати свій власний блок, додаючи окремі модулі (текст, форма, геометрична фігура, зображення), розташовуючи їх на екрані в режимі Drag-and-drop.

 

Tilda працює по моделі Freemium: на сервісі є можливість використовувати безкоштовний план для створення сайтів і кілька варіантів передплати, які відрізняються функціональністю: наприклад, кількістю доступних для створення сайтів, можливості експорту, доступом до API.

 

Для того щоб зробити сайт на цій платформі і його було видно в інтернеті необхідно:

  1. зареєструватися на сайті Tilda.cc;
  2. вибрати тарифний план: Free / Personal 2400 грн / рік, домен в подарунок / Business 3600 грн / рік, домен в подарунок;
  3. створити сторінки сайту;
  4. зареєструвати доменне ім'я і підключити його до сайту (пакети Personal / Business); якщо у вас немає власного доменного імені, вам надається ім'я сайту в 3-й доменній зоні в форматі Імя_сайта.tilda.cc
  5. опублікувати сайт в інтернеті.

 

переваги сервісу

 

  • Швидкість створення гарного сайту.
  • Хороший дизайн і функціональні можливості.
  • За бажання Ви завжди зможете зрозуміти, як був зроблений сам і поліпшити його самостійно.

 

Недоліки сервісу (на наш погляд)

 

  • Вартість платних пакетів (іншими словами, вартість хостингу) трохи завищена: 2400..4800 грн / рік. Можна купити повноцінний хостинг пакет від 600 грн / рік.
  • Ваш сайт фізично буде розташований не в Україні.