розробка сайту на WIX (ВІКС)

 

WIX (wix.com) - інтуїтивний конструктор сайтів, що не вимагає навичок програмування. Дозволяє створювати сайти, інтернет-магазини, посадочні сторінки (Лендінгем), блоги та email-розсилки.

 

Це міжнародна хмарна платформа, написана на Scala, для створення і розвитку інтернет-проектів, яка дозволяє конструювати сайти і їх мобільні версії на HTML5 c допомогою інструментів drag-and-drop. Розширювати функціональність сайтів можна за рахунок додатків, розроблених Wix або сторонніми компаніями. Наприклад, додавати плагіни соціальних мереж, інструменти для онлайн-торгівлі і електронних розсилок, контактні форми, блоги та ін. Сервіс доступний на 11 мовах. Wix працює по бізнес-моделі Freemium, пропонуючи можливість створювати сайти безкоштовно і розвивати їх, купуючи корисні поліпшення. Наприклад, тарифи Premium дозволяють підключити до сайту власний домен, прибрати банери Wix, додати онлайн-магазин, отримати додаткове місце для зберігання даних, купони на рекламу та ін.

 

Для того щоб зробити сайт на цій платформі і його було видно в інтернеті необхідно:

 1. Зареєструйте безкоштовний аккаунт Wix і визначитеся, який сайт хочете створити.
 2. Дайте відповідь на кілька питань, щоб отримати готовий сайт (дизайн, текст і зображення), створений для вас штучним інтелектом Wix ADI. Або виберіть дизайнерський шаблон на свій смак в класичному редакторі Wix.
 3. Міняйте на сайті все, що хочете. Додавайте зображення, відео, текст та інші деталі.
 4. Коли будете готові, опублікуйте свій сайт і поділіться ним з усім світом.
 5. Згодом додайте інтернет-магазин, систему онлайн-замовлень і інші корисні функції розвитку бізнесу.

 

переваги сервісу

 

 • Швидкість створення гарного сайту (платного або безкоштовного).
 • Хороший дизайн і функціональні можливості.
 • За бажання Ви завжди зможете зрозуміти, як був зроблений сам і поліпшити його самостійно.

 

Недоліки сервісу (на наш погляд)

 

 • Вартість платних пакетів (іншими словами, вартість хостингу) трохи завищена: 4.5 - 24.5 $ / міс. Можна купити повноцінний хостинг пакет за 800 грн / рік.
 • Ваш сайт фізично буде розташований не в Україні.
 • Невелика швидкість завантаження сайту. 

 

РЕКОМЕНДУЄМО ЗАМІНИТИ КОНСТРУКТОР WIX НА КОНСТРУКТОР SITEPRO (НА 90% аналогічний, АЛЕ РОЗТАШОВАНИЙ НА УКРАЇНСЬКИХ хостингах)

Заказать сайт на Wix