ЯКІ ВИДИ САЙТОВ БУВАЮТЬ. ЦІЛІ СТВОРЕННЯ САЙТУ


Якщо у Вас є свій бізнес (маленький або великий), то він повинен розвиватися, а прибуток повинна збільшуватися, але якщо у вас немає сайту, тоді Ваш бізнес розвивається не в ногу з часом.

 

Сайт та його Розробка - в сучасному світі це обов'язковий крок не тільки до успішного та прибуткового власної справи, а й шлях до самореклами!

 

За допомогою реклами в інтернеті ваш бізнес може отримати непоганий приплив реальних клієнтів з глобальної мережі. Але якщо у Вас немає сайту, то Ви автоматично втрачаєте можливість повноцінної реклами в інтернеті, тому створення сайту ОБОВ'ЯЗКОВО, а розробка сайту - це перший крок до успішного бізнесу!

 

ЦІЛІ СТВОРЕННЯ, ЕТАПИ, ТИПИ САЙТІВ

 

Залежно від обраної мети сайт може бути простим і недорогим або ж дуже функціональним з дуже великими можливостями, створений з використанням передових веб-технологій.

Створення якісного сайту з рядом функціональних можливостей - це трудомісткий процес. Швидко створити сайт звичайно ж можна, але лише в разі створення шаблонного сайту або сайту-візитки. В інших випадках необхідно серйозно підійти як замовнику так і виконавцю до виконання поставленого завдання відповідно до плану заходів нижче:

 1. Складаємо технічне завдання, документ який допоможе Вам систематизувати ваші побажання і необхідний нам для однозначного виконання поставленого завдання по розробці сайту.
 2. Після узгодження технічного завдання підписуємо договір на розробку сайту.
 3. В обумовлені терміни ми розробляємо сайт: створюємо дизайн, верстаємо макет, програмуємо, налаштовуємо і наповнюємо його необхідною інформацією.
 4. Готовий і заповнений сайт тестуємо, перевіряємо працездатність і передаємо Вам.
 5. За вашим бажанням ми займаємося розкруткою сайту.

 

Розробка сайтів - це одна з основних послуг студії "ЮнікВеб".

 

Ми використовують не тільки сучасне програмне забезпечення, а й можемо допомогти розібратися в більш ранніх версіях програмного забезпечення. При необхідності наші фахівці можуть виконати будь-який проект і реалізувати його на будь-якій платформі.

 

Залежно від поставленого завдання і складності проекту, ми можемо використовувати так звані системи управління вмістом (Content Management System - CMS): CMS «Joomla!», CMS «WordPress», CMS «Drupal». АЛЕ, якщо Ваш сайт багатофункціональний ми рекомендуємо і використовуємо індивідуальний підхід до програмування.

 

Для тих хто не хоче втрачати час на вивчення нових незнайомих слів щодо систем управління і т.п. ми РЕКОМЕНДУЄМО навіть не замислюватися над цим. Результатом нашої роботи буде Ваш працює сайт!

 

ЗАЛЕЖНО ВІД ЦІЛЕЙ СТВОРЕННЯ САЙТИ БУВАЮТЬ НАСТУПНИХ ТИПІВ:


САЙТ ВІЗИТКА


Сайт-візитка - це ваша візитна картка он-лайн, яку в найкоротші терміни побачать мільйони користувачів світу. Це відмінне рішення для знайомства величезної кількості користувачів інтернету з вашими послугами або товарами і стане хорошим рішенням для приватних підприємців, нових фірм і окремих осіб з невеликим бюджетом.

 

Мета створення сайту-візитки - надати основну інформацію про Вас або ваші товари і послуги із зазначенням контактних даних.

 

Кому потрібен сайт-візитка?

 

 1. Тим, у кого є свій невеликий бізнес незалежно від його прибутковості.
 2. Тим, хто хоче підвищити свій імідж і популярність. Це буде вашою персональною сторінкою.

 

Характеристики Сайту-візитки:

 • персональний дизайн середньої складності;
 • без складних додаткових супроводжуючих елементів (модулі, компоненти, плагіни);
 • складається з невеликої кількості сторінок;
 • включає дані про компанію, контактну інформацію та карту проїзду, новинний блок.

 

Термін розробки і вартість сайту-візитки найбільш мінімальний серед наших робіт, в середньому на створення сайту візитки потрібно до 10 днів. Ціна за розробку сайту-візитки може змінюватися в залежності від складності та функціональності сайту.

 

САЙТ КАТАЛОГ


Сайт-каталог - містить повну інформацію про продукцію вашої компанії і характеризується великим обсягом сторінок, розділів, категорій, рубрик і т.д.

 

Мета створення сайту-каталогу: надати користувачам інтернету і вашим потенційним клієнтам повну інформацію про свою продукцію протягом 24 годин на добу.

 

Іноді сайт-каталог може бути Розроблено командою як інтернет-магазин, АЛЕ головною відмінністю сайту-каталогу від інтернет-магазину є відсутність кошика для онлайн-замовлень. При створенні сайту-каталогу його ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно заповнити інформацією про продукцію і товари.

 

Характеристики сайту-каталогу:

 • містить повний каталогу товарів (послуг), тобто дані про продукцію з дуже бажаним докладним описом товарів;
 • містить дані про компанію, історія, контакти і т.д.

 

Терміни розробки сайту-каталогу 2 - 4 тижні.

Терміни розробки і ціна на сайт-каталог є невисокими в порівнянні з інтернетом-магазином, функціонал якого дозволяє робити онлайн покупки.

 

САЙТ КОРПОРАЦІЇ


Корпоративний сайт - це оптимальне рішення для переважної кількості компаній, які хочуть стати в майбутньому лідерами у своїй сфері бізнесу або зміцнити свої позиції.

 

Створення корпоративного сайту - це важливий крок для великого і середнього бізнесу, який дозволяє блискавично інформувати своїх клієнтів і партнерів про події, що відбуваються в компанії. Це кращий варіант для розширення бізнесу в найпопулярнішій середовищі - інтернеті для компаній, що бажають розширити поле своєї діяльності, а також для корпорацій, що мають свої представництва в різних регіонах світу.

 

Мета створення сайту корпорації:

 

 • потрібен для повноцінного ознайомлення потенційного клієнта або партнера з діяльність компанії;
 • організувати швидке і результативне взаємодія з клієнтами, партнерами, оптимізувати роботу персоналу;
 • оптимізувати бізнес-процеси.

 

Характеристики Корпоративного сайту:

 • індивідуальний складний дизайн;
 • Детальна інформація про фірму, включаючи історію;
 • наявність розділу новин;
 • прайс-листи, каталог товарів (послуг);
 • інформаційні блоки для клієнтів партнерів і співробітників;
 • форма зворотного зв'язку;
 • форма зв'язку всередині компанії.

Крім того, компанії можуть створювати кілька сайтів для окремих підрозділів / категорій і один основний сайт.

 

Терміни розробки Корпоративного сайту складають 2 - 4 тижні.

Термін розробки і вартість корпоративного сайту досить невисокі, але при цьому Ми гарантуємо високу якість нашого результату.

 

ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН


Вже не потрібно пояснювати, що інтернет є невід'ємною частиною сучасного бізнесу, а інтернет-магазин стає абсолютним його стандартом. Зверніть увагу, що більшість магазинів, що мають гарні обороти, йдуть в онлайн сегмент.

 

Навіщо платити за оренду приміщень, містити численний обслуговуючий персонал в реальному магазині, якщо можна створити інтернет-магазин, оптимізувати і автоматизувати свій бізнес, що дозволяє заощадити чималу суму грошей і свій особистий час. Або на додаток до реального магазину, чи не створити інтернет-магазин, що призведе до збільшення доходу.

 

Створення інтернет-магазину - це обов'язкова умова сучасного прибуткового бізнесу.

 

Характеристики сайту інтернет-магазину:

 • індивідуальний складний дизайн;
 • форма для онлайн замовлення;
 • каталог товарів;
 • форма замовлень;
 • функції інтернет-торгівлі.

 

Кожен інтернет-магазин розробляється індивідуально і унікально для кожного клієнта і може включати різні складові за бажанням клієнта.

 

Терміни розробки інтернет-магазину від 3 робочих днів.

 

Терміни і ціна створення онлайн-магазину є найбільш оптимальними для впевненого початку продажів через інтернет.

 

ВЕБ-ПОРТАЛ


Веб-портал - це сайт / група сайтів з великою різноманітністю вмісту і функціоналу. Зміст великої кількості інформації направлено на певний прошарок населення або однодумців. Зазвичай портали присвячені одній або кільком тематиками.

 

Цілі створення Веб-порталу:

 

 • не продаж товарів або послуг, а надання додаткових можливостей для користувачів, яких цікавить тематика сайту;
 • надавати актуальну інформацію та давати можливість користувачам порталу отримувати інформацію в різних видах.

 

Розробка інтернет порталу - це складний процес, так як сайт розрахований на велику кількість відвідувачів.

 

Ми рекомендуємо звернутися в нашу компанію для подальшої техпідтримки сайту для отримання максимального ефекту роботи порталу.

 

Терміни розробки сайту-порталу від 30 робочих днів. Терміни створення і ціна сайту-порталу залежать від планованих можливостей.

 

ПРОМО-САЙТ


Промо-сайт - це інтернет-проект для просування на ринку бренду, товару, послуги, акції, події, заходи. Створення промо-сайту дозволить швидко і яскраво заявити про свій продукт в інтернеті.

 

Характеристики промо-сайту:

 • стильний, креативний і динамічний дизайн з яскравою анімацією;
 • логотип і його позиціонування;
 • форма зворотного зв'язку;
 • Гостьова книга;
 • форми голосування та рейтингу товарів.

 

Досягнення поставленої мети здійснюється за рахунок залучення великої кількості відвідувачів, тому для даної розробки дуже важливо грамотне подальше просування, створення "яскравою" рекламної компанії, так як - це те, заради чого створюється промо-сайт.

 

Для розробки промо-сайту входить індивідуальний дизайн з анімацією, розробленої за допомогою програмування на сучасних мовах.

Терміни розробки промо-сайту від 25 робочих днів.

 

LANDING PAGE / Лендінг


Цільова сторінка (англ. Landing page, також «посадкова сторінка») - веб-сторінка, цільової завданням якої є збір даних цільової аудиторії. За допомогою даних сторінок ви зможете підсилити ефективність реклами та збільшити аудиторію. Цільова сторінка зазвичай містить інформацію про товар або послугу.

 

Простими словами - це одна сторінка, яка замінить п'ять окремих сторінок сайту візитка.

 

Посадкова сторінка - це гарантований інструмент перетворення цільових відвідувачів вашого сайту в реальних клієнтів і спонукати їх до цільового дії.

 

Аналіз дій користувачів на цільовій сторінці дозволяє визначити успішність реклами.

 

Існує чотири основних типи цільових сторінок:

 • автономна цільова сторінка;
 • мікросайт;
 • головний сайт;
 • сторінка сегментації.

 

Види цільових сторінок:

 • рекламні цільові сторінки;
 • цільові лід-сторінки;
 • «Вірусні» цільові сторінки.

 

Ми проаналізуємо ваші побажання і запропонуємо професійне створення посадочних сторінки з красивим і оригінальним дизайном і функціональними сучасними можливостями. В результаті клієнт приходить до вас і залишається з вами!

 

БЛОГ


Блог (англ. Blog, від web log - інтернет-журнал подій, інтернет-щоденник, онлайн-щоденник) - веб-сайт, який містить постійно додаються записи з текстами, зображеннями або мультимедіа.

 

Людей, які ведуть блог, називають блогерами. Сукупність усіх блогів інтернету називають блогосфері.

 

Для блогів є можливість публікації відгуків (коментарів) відвідувачами, що робить блоги середовищем мережевого спілкування.

 

Але блог, це не тільки щоденник, якого-небудь людини, а й інструмент залучення додаткової аудиторії для багатьох організацій, залучення додаткового інтересу до продукту, що посприяє зростанню попиту.

 

Створення блогу для простої людини - відмінний інструмент для пошуку нових знайомих, а також спосіб хорошого заробітку.

 

Функції блогів:

 • комунікативна функція;
 • самопрезентація;
 • розважальна;
 • яка об'єднує соціальні зв'язки;
 • мемуари;
 • саморозвиватися;
 • психотерапевтична;
 • рекламна.

 

Різновиди блогів:

 • за авторським складом блоги можуть бути особистими, груповими (корпоративними, клубними), громадськими (відкритими);
 • за змістом - тематичними або загальними;
 • по розміщенню - мережевими (на службі блогів) і автономними (на самостійній системі керування вмістом і самостійному хостингу).

 

Терміни і вартість створення блогу можна порівняти зі створенням сайту-візитки і є найнижчими - в середньому на створення блогу до 2 тижнів.

 

ФОРУМ

 

Веб-форум - платформа для спілкування між користувачами інтернету на одну тему або на декілька тем в залежності від спеціалізації форуму.

Створення форуму стане в нагоді не тільки для «клубу однодумців», але також стане ефективним інструментом просування нового продукту, послуги і навіть нової компанії в інтернеті.

 

Суть роботи форуму полягає в створенні користувачами своїх Тим з їх подальшим обговоренням. Окремо взята тема, по суті, являє собою тематичну гостьову книгу. Користувачі можуть коментувати тему, задавати питання і отримувати відповіді, а також самі відповідати на питання інших користувачів форуму і давати їм коментарі.

 

Тематика форумів може бути найрізноманітнішою і визначається або власниками форуму або його адміністрацією, або залежить від контингенту учасників.

 

При цьому форуми можуть бути:

 • спеціалізовані, наприклад, присвячений кіно або якого-небудь жанру;
 • вузькоспеціалізовані, присвячені якомусь артисту;
 • без спеціалізації, в цьому випадку користувачі самі обирають теми цікаві їм.

 

Форуми можуть існувати автономно (без прив'язки до якого-небудь сайту) або бути частиною веб-порталів.

Термін розробки форуму 3 - 4 тижнів.

 

Пишіть нам і наші фахівці детально домовилися щодо всі нюанси при розробці сайту, допоможуть Вам швидко і правильно визначитися з постановкою завдань для майбутнього сайту.