Веб Студія ЮнікВеб

Про Нас

Ви ще не маєте сайт? Тоді ми йдемо до Вас!

Ласкаво просимо на сайт Веб-студія “ЮнікВеб” – сайти за 1 день, якісно та недорого!
Наші основні послуги: розробка сайтів під ключ, платне просування в пошуковиках та соціальних мережах, технічна підтримка та адміністрування, наповнення і копіррайтинг сайтів будь-якої тематики за реальними цінами!

Наш девіз "Зранку гроші, увечорі сайт!"

Безліч фрілансерів та веб-студій пропонують послуги з розробки сайтів та послуги з SEO та просування. Ми з повагою ставимося до наших колег з веб-розробок, але іноді їх обіцянки та підходи до ціноутворення дуже дивують і нас, і наших замовників. Дуже дивно чути, що за 5 сторінок нового сайту просять 1500$ та гарантують ТОП позиції в безкоштовному пошуку вже на 2-гу неділю.

Ми маємо унікальний підхід та суттєвий досвід створення практичних сайтів для недорогого та швидкого старту бізнесу он-лайн. Ми не шукаємо виконавців зі сторони, ми самі виконавці.

Якщо ми не можемо виконати специфічне завдання та гарантувати результат, ми ніколи не обіцяємо та не беремося за роботу!

Чим займається наша веб-студія?

Наша Веб-студія спеціалізується на швидкій розробці веб-сайтів та, за необхідності, їх подальшому просуванні. Основна діяльність пов’язана з проектуванням, розробкою, розкруткою та підтримкою веб-рішень для замовника. В нас є команда професіоналів, таких як веб-дизайнери, програмісти, менеджери проектів та інші спеціалісти, які спільно працюють над створенням інтернет-продуктів.

Ми надаємо послуги “під ключ”, які включають створення персональних та корпоративних веб-сайтів, інтернет-магазинів, сайтів-каталогів, блогів та інших веб-проектів. Наші основні клієнти можуть бути різного роду – від приватних осіб до малого та середнього бізнесу.

Робота веб-студії включає в себе всі етапи від аналізу бізнесу, збору вимог та концепції проекту до його виконання та подальшої підтримки. Аспект успіху роботи нашої команди є здатність створювати недорогі але ефективні веб-рішення, що відповідають реальним потребам та очікуванням клієнтів.

Що ж таке САЙТ та чому ми бачимо сайт в інтернеті?

Сайт, або веб-сайт (від англ. Website: web – «павутина, мережа» і site – «місце», буквально «місце, сегмент, частина в мережі») – одна або кілька пов’язаних між собою веб-сторінок; також місце розташування контенту сервера.

Зазвичай сайт в Інтернеті являє собою набір пов’язаних даних, що має унікальну адресу і сприймається користувачем як єдине ціле.

Для того, щоб ваш сайт був доступний для перегляду в глобальній мережі Інтернет НЕОБХІДНО:

  • зареєструвати доменне ім’я;
  • придбати та налаштувати хостинг пакет;
  • встановити ssl-сертификат;
  • створити сторінки сайту, наповнити іх змістом і розмістити їх на серверах хостинг-провайдера.

Розробка сайтів під ключ. Технічна підтримка

Види сайтів: сайт-візитка/лендінг (простий сайт, landing, сайт підприємства, корпоративний сайт), інтернет-магазин (сайт каталог, сайт магазин) | використовуємо конструктори і системи управління вмістом (CMS): SitePro, WIX, WordPress | індивідуальний підхід: HTML5, CSS3, PHP, MYSQL, JS

Комплексне просування веб-сайту

SEO-оптимізація (базова внутрішня) | платна контекстна реклама в Google, Youtube, Bing, FaceBook, Instagram | просування в соціальних мережах і спеціальних сервісах: FaceBook, Instagram, Booking та ін.

Адміністрування: хостинг, домен, ssl

Ми пропонуємо повний комплекс послуг по адмініструванню сайту, в який входять: підбір та реєстрація (перереєстрація) Домену / адміністрування хостингу / встановлення сертифікату SSL

Зранку гроші, увечорі сайт та завтра починаємо просування. Виключно реальний досвід!

Якщо ВИ є майстром своєї справи, ВАМ просто необхідно спробувати збільшити аудиторію вашого таланту. Будь який бізнес (але дозволений) – ми знаємо як розробити веб-сайт та розкрутити його в Інтернеті!